Şafak Doğan         I       özel ders ilanları
Şafak Doğan
Şafak DoğanAd Soyad Şafak Doğan
Şehir İstanbul Anadolu Yakası
Cinsiyet / Yaş Erkek / 25
Meslek ÖĞRETMEN
Eğitim Durumu Üniversite
Üniversite T.C MARMARA ÜNİVERSİTESİ
Üniversite Bölümü MATEMATİK ÖĞRETMENLİĞİ-İNGİLİZCE ÖĞRETMENLİĞİ
Ders Verdiği İl İlçe İstanbul Anadolu Yakası - Ataşehir - Beykoz - Kadıköy - Kartal - Maltepe - Pendik - Şile - Tuzla - Ümraniye - Üsküdar -
Verdiği Dersler İlköğretim- İngilizce
İlköğretim- Matematik
Tecrübe 4 YIL

Öğretmen Hakkında:


 1. Öğrencilerin algılama yöntemleri ve süreleri birbirinden farklıdır. Özel ders, öğrenciye dayalı yöntemler kullanılarak, en iyi başarı için planlanır... 


2. Öğrenci, özel derslerle birlikte aslında nasıl sistemli ders çalışacağını ve başarıya nasıl ulaşacağını öğrenir... 

3. Öğrenci - öğretmen iletişiminin en verimli olduğu yöntem özel derstir. Öğrencinin başarısı, her an öğretmenin kontrolündedir. 

4. Özel dersin amacı günü kurtaracak bilgi değil, verimli ve kalıcı öğrenmedir. 

5. Özel ders öğrenci merkezlidir. Öğrenci özel ders öğretmenini kendi seçer. 

6. Öğrencinin, şu ya da bu nedenle sınıflarta soramadığı, kafalarına takılan soruları özel derste rahatlıkla sorabilirler. Bu sorular cevabını bulunca öğrenme kolaylaşır. Öğrencinin özgüveni artar. 

7. Sınıf arkadaşların olmadığı ortamda yapamama korkusu ve utanma gibi duygular olmaz ve öğrencinin başarışı önündeki engeller kalkar. 

8. Özel ders koçlar kontrolünde olduğundan öğrenci performansını en iyi şekilde kullanmayı öğrenir 

9. Özel derste konuların sırası ve çalışılma süresi öğrencinin durumu, ders müfredatı ve sınavlarına göre belirlenir, Rastgele, gereksiz müfredat dışı konu anlatılmaz. 

10. Sistemli Birebir Eğitim, ders saati boyunca, öğrencinin tüm dikkatini öğretmene ve konuya odaklanarak geçirmesini sağlar. Sınıf kalabalığında dikkat dağılır. 

11. Özel derste öğrencinin konsantrasyonuna göre mola sayısı ve süresi verilebilir. 

12. Özel ders, öğrencilere verilen ödevlerin rahatlıkla kontrol edildiği bir yöntem olduğundan öğrencilere sorumluluk aşılar. 

Not: Benden özel ders alacak öğrencilerin en büyük avantajları ders farketmeksizin tüm konularda bilgi sahibi olduğum için rahatça her konudan soru sorabilmeleri olacaktır.

 

 

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

ilköğretim ingilizce özel dersingilizce özel ders ilanları, ingilizce özel ders verenler ,ingilizce hazırlık özel ders verenler ,  ingilizce konuşma dersi verenler

Referanslar:

 
Ad Soyad Şafak Doğan
Telefon
İstanbul Anadolu Yakası özel ders verenler - İstanbul Anadolu Yakası özel ders vermek istiyorum- İstanbul Anadolu Yakası özel ders ücretleri- İstanbul Anadolu Yakası özel ders isteyenler- İstanbul Anadolu Yakası matematik özel ders- İstanbul Anadolu Yakası özel ders ilanları- İstanbul Anadolu Yakası özel ders sitesi-

 

 

" Şafak Doğan " adlı Öğretmenimize Hemen Özel Ders Talebi Gönderin

Ad Soyad
E-Posta
Telefon Numaranız
İl
İlçe
Almak İstediğiniz Dersler
Öğretmene Mesajınız