Aydoğan Uzun         I       özel ders ilanları
Aydoğan  Uzun
Aydoğan Uzun
İlköğretim Türkçe,MatematikAd Soyad Aydoğan Uzun
Şehir İstanbul Avrupa Yakası
Cinsiyet / Yaş Erkek / 23
Meslek Sınıf Öğretmeni
Eğitim Durumu Üniversite
Üniversite Adnan Menderes Üniversitesi
Üniversite Bölümü Sınıf Öğretmenliği
Ders Verdiği İl İlçe İstanbul Avrupa Yakası - Beşiktaş - Beyoğlu - Eyüp - Fatih - Gaziosmanpaşa - Kağıthane - Sarıyer - Şişli -
Verdiği Dersler İlköğretim- Fen
İlköğretim- İngilizce
İlköğretim- Matematik
İlköğretim- Okuma Yazma
İlköğretim- Sosyal
İlköğretim- Türkçe
Tecrübe 3 yıl

Öğretmen Hakkında:


Merhana şu an Sınıf Öğretmeni olarak görev yapmaktayım İlkokul 1.2.3.4. sınıf  ve ortaokul 5. sınıf tüm derslerde ders verebilirim.Okula yeni başlayanlar veya okuma yazmayı öğrenememiş çocuklara sevdirerek okuma yazma öğretimi konusunda iddialıyım.İstanbul Avrupa Yakasında öğrencilerin olması tercih edilir.Kendine güvenen dersi yeni bilgiler öğretmeyi seven dolu dolu görevimi yerine getiren bir öğretmenim.

Ders anlatırken öncelikle öğrencimin dersi sevmesini hedeflerim.Dersin günlük hayattaki kullanım  alanlarından bahsederek öğrencinin derse  olan ilgisini  arttırmaya çalışırım.Öğrencinin bildiklerinden yola çıkarak bilenmeyenlere doğru bir bilgi köprüsü kurmak hedefimdir.Temel bilgilerde eksiklik varsa bunları gidermeye çalışırım.Öğrencimin bir öğretmen baskısı altına girdiklerini değilde  bir arkadaşı ile ders çalışıyormuşcasına hissetmesini sağlarım.Verdiğim ödevleri günü gününe kontrol eder çalıştığımız konuları pekiştirmek için bol bol alıştırma yaparım,sürekli olarak derse olan konsantresini en üst seviyede tutmaya çalışırım.

Çocuğunuza verdiğiniz emeğin karşılığının alınabileceğine emin olabilirsiniz..Çocuklarınız için en doğru tercihi yapmanız dileğiyle teşekkür ederim.

Referanslar:

 
Ad Soyad Aydoğan Uzun
Telefon
İstanbul Avrupa Yakası özel ders verenler - İstanbul Avrupa Yakası özel ders vermek istiyorum- İstanbul Avrupa Yakası özel ders ücretleri- İstanbul Avrupa Yakası özel ders isteyenler- İstanbul Avrupa Yakası matematik özel ders- İstanbul Avrupa Yakası özel ders ilanları- İstanbul Avrupa Yakası özel ders sitesi-

 

 

" Aydoğan Uzun " adlı Öğretmenimize Hemen Özel Ders Talebi Gönderin

Ad Soyad
E-Posta
Telefon Numaranız
İl
İlçe
Almak İstediğiniz Dersler
Öğretmene Mesajınız