Buğra Şahin         I       özel ders ilanları
Buğra Şahin
Buğra ŞahinAd Soyad Buğra Şahin
Şehir İstanbul Avrupa Yakası
Cinsiyet / Yaş Erkek / 23
Meslek Öğrenci
Eğitim Durumu Üniversite
Üniversite İstanbul Bilgi Üniversitesi
Üniversite Bölümü Matematik
Ders Verdiği İl İlçe İstanbul Avrupa Yakası - Arnavutköy - Bağcılar - Bahçelievler - Beşiktaş - Beyoğlu - Sarıyer - Şişli - Zeytinburnu -
Verdiği Dersler İlköğretim- Fen
İlköğretim- İngilizce
İlköğretim- Matematik
İlköğretim- Okuma Yazma
Lise- Geometri
Lise- İngilizce
Lise- Matematik
Üniversite- Genel Matematik
Yabancı Dil - İngilizce
Yabancı Dil - İngilizce Konuşma
Yeni Sanat- Tiyatro
Tecrübe 3 Yıl

Öğretmen Hakkında:


2010 yılından beri özel ders vermekteyim. Matematiğin M'sini bilmeyen öğrencilerle çalıştım; bu çok yorucu oldu ancak diyalogla pek çok sorunun hallolabileceğini gördüm. Verdiğim derslerin bana esas kattığı, matematik anlatmak için, yalnızca, matematiği çok iyi bilmenin yeterli olmadığıydı. 

Geçtiğimiz yıl, 2012 - 2013'te butik bir dershanede öğretmenlik yaptım. Oradayken, her türlü yaştaki öğrenciyle çalışma fırsatı bulduğum. Özellikle yaşımın lise öğrencilerine çok da uzak olmaması benim için önemli bir avantaj oldu, bu aramızdaki iletişimi kuvvetlendiren bir etkendi. 

Daha küçük yaştaki öğrencilerimle çalışırken, ki ortaokula gidiyorlardı, onlara eğlencesiz, tekdüze matematik anlatmanın onları ne kadar sıktığını ve bunun da ne kadar yanlış olduğunu gördüm. Halbuki, matematik eğlenceli olacak bir alan ve ben de, onlar sayesinde, bunun yollarını aradım ve gördüm ki, aslında eğlenerek daha güzel matematik öğreniyorlar. 

Öğrencilerime yalnızca matematiği değil, öğrenmeyi öğretmeye çalışmanın da çok yerinde olduğunu gördüm, böylece beraber düşünerek, onları da bu anlatım sürecinin içine katarak, matematiksel konuları birbirine bağlamalarının onları rahatlattığını ve matematiği sevdirdiğini farkettim. O yüzden, matematik öğretmeye çalışırken, daha da önde, öğrenmeyi öğretmeyi amaçladım. 

Bunların yanında, 2011'den beri tiyatroyla ilgileniyorum. Üniversitede kurduğumuz Bilgi Sahnesi adlı tiyatro grubunun bir üyesiyim. Yalnızca oyun odaklı çalışmıyor, aynı zamanda tiyatro araştırmaları da yapıyor, bunları okumalarla destekliyoruz. Tiyatroyla ilgilenen kişilere ya da gruplara çalıştırıcılık ya da danışmanlık yapabilecek seviyedeyim.

Referanslar:

 
Ad Soyad Buğra Şahin
Telefon
İstanbul Avrupa Yakası özel ders verenler - İstanbul Avrupa Yakası özel ders vermek istiyorum- İstanbul Avrupa Yakası özel ders ücretleri- İstanbul Avrupa Yakası özel ders isteyenler- İstanbul Avrupa Yakası matematik özel ders- İstanbul Avrupa Yakası özel ders ilanları- İstanbul Avrupa Yakası özel ders sitesi-

 

 

" Buğra Şahin " adlı Öğretmenimize Hemen Özel Ders Talebi Gönderin

Ad Soyad
E-Posta
Telefon Numaranız
İl
İlçe
Almak İstediğiniz Dersler
Öğretmene Mesajınız