burcu özdemir         I       özel ders ilanları
burcu özdemir
burcu özdemirAd Soyad burcu özdemir
Şehir İstanbul Avrupa Yakası
Cinsiyet / Yaş Bayan / 29
Meslek İnsan Kaynakları Uzmanı
Eğitim Durumu
Üniversite İstanbul üniversitesi
Üniversite Bölümü İşletme
Ders Verdiği İl İlçe İstanbul Avrupa Yakası - Bahçelievler - Bakırköy - Beşiktaş - Beyoğlu - Kağıthane - Şişli -
Verdiği Dersler İlköğretim- İngilizce
İlköğretim- Matematik
İlköğretim- Okuma Yazma
İlköğretim- Sosyal
İlköğretim- Türkçe
Lise- Edebiyat
Üniversite- İngilizce Hazırlık
Tecrübe 3 yıl

Öğretmen Hakkında:


Merhabalar,
 
İstanbul Üniversitesi İşletme İktisadı Enstitüsü mezunuyum. Şuan özel bir şirkette İnsan Kaynakları Uzmanı olarak görev yapıyorum. Ortalama 3 yıldır özellikle İlköğretim öğrencilerine Matematik, Türkçe, İngilizce, Dil Anlatım vb. derslerde ders veriyorum.

Çocuklarla iyi anlaşıyorum ve özellikle ders verme sırasında çocukların farkındalıklarını keşfedip ona uygun bir ders verme metodu geliştiriyorum. Ezber mantığı ile öğrenmeye karşıyım ve daha ilk görüşmemde çocuğa bu işi bir zorunluluk olarak değil severek yapmamız gereken bir uğraş olarak görmesini anlatmaya çalışıyorum. Standart ve motomot ders anlatan bir eğitimci değilim. Görsel hafızasını canlandırmasına destek oluyorum. Hatta ben bu ödevi yaparsan sana benden bir gofret diyen bir eğitimci de değilim.

Ders çalışmak nedir? Bize ne gibi faydaları olur? Neden anne ve babamız başarılı olmamızı istiyor? Bizler neden çalışıyoruz ve o neden ders çalışmalı mantığını yakalatmak çok önemli. Günümüzde pc çocuklar üzerinde çok olumsuz bir etkiye sahip. Nasıl etkili ve verimli kullanacağı çok önemli. Çocuklarınıza yardımcı olabilmek umuduyla, sevgiyle kalın.

Referanslar:

ceyda atasoy
 
Ad Soyad burcu özdemir
Telefon
İstanbul Avrupa Yakası özel ders verenler - İstanbul Avrupa Yakası özel ders vermek istiyorum- İstanbul Avrupa Yakası özel ders ücretleri- İstanbul Avrupa Yakası özel ders isteyenler- İstanbul Avrupa Yakası matematik özel ders- İstanbul Avrupa Yakası özel ders ilanları- İstanbul Avrupa Yakası özel ders sitesi-

 

 

" burcu özdemir " adlı Öğretmenimize Hemen Özel Ders Talebi Gönderin

Ad Soyad
E-Posta
Telefon Numaranız
İl
İlçe
Almak İstediğiniz Dersler
Öğretmene Mesajınız