belgin koçlar         I       özel ders ilanları
belgin koçlar
belgin koçlar
KADROLU ÖĞRETMENDEN İNGİLİZCE DERSAd Soyad belgin koçlar
Şehir İstanbul Avrupa Yakası
Cinsiyet / Yaş Bayan / 30
Meslek İngilizce Öğretmenliği
Eğitim Durumu Üniversite
Üniversite İstanbul ünivrsitesi
Üniversite Bölümü İngiliz dili ve edebiyatı + formasyon
Ders Verdiği İl İlçe İstanbul Avrupa Yakası - Avcılar - Bakırköy - Başakşehir - Küçükçekmece -
Verdiği Dersler İlköğretim- İngilizce
Lise- İngilizce
Üniversite- İngilizce Hazırlık
Üniversite-Tez-Tercüme-Ödev
Tecrübe 8 yıl

Öğretmen Hakkında:


2002 yılında Orhan Cemal Fersoy Süper Lise'sinden, 2006 yılında ise İstanbul Üniversitesi İngiliz Dili ve Edebiyatı bölümünden mezun oldum. Aynı yıl içerisinde Pedagojik Formasyon eğitimi aldım. 2007 yılında kadrolu öğretmen olarak atandım. Mezun olduğumdan beri özel ders vermekteyim. 
Özel ders verirken en önem verdiğim konu öğrencinin ilgisini çekecek alıştırmalara ağırlık vererek, ilgiyi her daim ayakta tutmak. Küçük yaşlardaki öğrencilerime oyunlar, şarkılar, çizgi filmler eşliğinde İngilizce öğretirken, büyük yaştaki öğrencilerimin okul müfredatlarına bağlı kalarak; hem okuldaki notlarını yükseltmeye yönelik hem de dillerini geliştirmeye yönelik çalışmalar yapıyorum. Öğrencilerimle iletişimim güçlü olduğu için dersi sevdirme konusunda bir sıkıntı yaşamıyorum. 
Görev yapmakta olduğum kurumda "Comenius" proje koordinatörü olduğum için, sık sık yurtdışına çıkmakta, yabancı öğrenci veöğretmenlerle sürekli iletişim halinde bulunmaktayım,bu yüzden İngilizce telaffuz konusundaki bilgilerimi öğrencilerime kolaylıkla aktarabiliyorum. 
Florya, Yeşilköy, Bakırköy, Halkalı, Atakent, Soyak, Şirinevler, Kuleli, Yenibosna, Sefaköy, Cennet Mahallesi, Küçükçekmece ve Ataköy'deki öğrencilerimin evlerine gidebilirim. Evime uzak olan öğrencilerime ise kendi evimde ders verebilirim. Ders saatim evime gelirlerse 50 TL, öğrencinin evine gidersem 65 TL,  İsteyen öğrencilere ders saat ücreti aynı kalmak üzere 2-3 kişilik gruplar halinde de ders vermekteyim. 
Unutmayın bir dili öğrenmek önemlidir, ama bir dili sevebilmek ve iyi öğrenebilmek çok daha önemlidir. Bu konuda iyi olduğumu düşünüyorum ve ders verdiğim öğrencilerden olumlu tepkiler alıyorum.

Referanslar:

gülay c.: hemşire Ezgi B. İlkokul Öğrencisi Serkan T. Genel Müdür Çoksayıda ilköğretim ve lise öğrencisi...
 
Ad Soyad belgin koçlar
Telefon
İstanbul Avrupa Yakası özel ders verenler - İstanbul Avrupa Yakası özel ders vermek istiyorum- İstanbul Avrupa Yakası özel ders ücretleri- İstanbul Avrupa Yakası özel ders isteyenler- İstanbul Avrupa Yakası matematik özel ders- İstanbul Avrupa Yakası özel ders ilanları- İstanbul Avrupa Yakası özel ders sitesi-

 

 

" belgin koçlar " adlı Öğretmenimize Hemen Özel Ders Talebi Gönderin

Ad Soyad
E-Posta
Telefon Numaranız
İl
İlçe
Almak İstediğiniz Dersler
Öğretmene Mesajınız