Açelya Erten         I       özel ders ilanları
Açelya Erten
Açelya Erten
İlkokul Ortaokul Lise Düzeyinde Sevdirerek İngilizceAd Soyad Açelya Erten
Şehir İstanbul Anadolu Yakası
Cinsiyet / Yaş Bayan / 41
Meslek Finans
Eğitim Durumu Üniversite
Üniversite Southeastern University
Üniversite Bölümü İşletme
Ders Verdiği İl İlçe İstanbul Anadolu Yakası - Kadıköy -
Verdiği Dersler İlköğretim- İngilizce
Lise- İngilizce
Yabancı Dil - İngilizce
Yabancı Dil - İngilizce Konuşma
Tecrübe 7yıl

Öğretmen Hakkında:


1996 yılı Southeastern University İşletme Bölümü mezunuyum. 2 yıl ABD, 3 yıl Kıbrıs ve 1,5 yıl Rusyada olmak üzere toplam 6,5 yıl yurtdışında öğrenim gördüm. Mezuniyetimden bu güne kadar banka ve yabancı kaynaklı olmak üzere özel sektörde finans alanında çalıştım. Finans kariyerime ek olarak İngilizce dersi vermekteyim.

Ders verdiğim öğrencilerim derse başladıktan çok kısa süre sonra benimle yapacakları dersi bekler hale geliyorlar. Bunun sebebi; çocuk - ergen - genç psikolojisinden anlamam ve dersleri öğrencilerimin yaşlarını göz önünde bulundurarak işlememdir. Ben de 12 yaşında bir kız çocuğu annesiyim. Kendi evimde beyaz tahta ve bilgisayar oyunları kullanarak, şarkılar öğreterek ve tabi ki MEB ders programı doğrultusunda ders işliyorum. Ders sonlarında eve verdiğim testler ile öğrencilerimin gelişimini sürekli takip edebiliyorum. Okullarımızda yabancı dil konuşma derslerinin yeteri kadar verimli olmadığını düşünüyorum. Amacım, çocuklarımızın doğru gramer ve doğru telafuz ile akıcı ve etkin bir şekilde ikinci dillerini aynı zamanda severek öğrenmesi. Ben öğretmeyi seviyorum.

Benimle bu deneyimi yaşamak isteyen tüm öğrencilerime, ders programı doğrultusunda konuları işlerken aktif bir şekilde diyalog kurabilmeyi ve konuşabilmeyi de başaracaklarının garantisini veriyorum.

Açelya Erten

Referanslar:

Betül Çelebi 535 337 46 74
 
Ad Soyad Açelya Erten
Telefon
İstanbul Anadolu Yakası özel ders verenler - İstanbul Anadolu Yakası özel ders vermek istiyorum- İstanbul Anadolu Yakası özel ders ücretleri- İstanbul Anadolu Yakası özel ders isteyenler- İstanbul Anadolu Yakası matematik özel ders- İstanbul Anadolu Yakası özel ders ilanları- İstanbul Anadolu Yakası özel ders sitesi-

 

 

" Açelya Erten " adlı Öğretmenimize Hemen Özel Ders Talebi Gönderin

Ad Soyad
E-Posta
Telefon Numaranız
İl
İlçe
Almak İstediğiniz Dersler
Öğretmene Mesajınız